Warsztaty artystyczne dla uczniów

Z inicjatywy Rady Rodziców zorganizowane zostały dla dzieci z przedszkola i uczniów z I i II etapu edukacyjnego WARSZTATY ARTYSTYCZNE. Zajęcia prowadziły Panie: Sylwia Łopatkiewicz, Monika Sroka i Katarzyna Więckowska. Uzdolnione artystki nauczyły dzieci wykonania oryginalnych ozdób świątecznych. Panie przygotowały różnorodne materiały i ozdoby. W świątecznym nastroju wszyscy aktywnie i z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w atrakcyjnych zajęciach. Wykonane zostały piękne bombki, które zapewne ozdobią wigilijne stoły. Panie obdarowały również swoimi artystycznymi rękodziełami Panią Dyrektor i nauczycieli. Bardzo dziękujemy za twórczą współpracę i mile spędzony czas podczas wspólnej pracy i miłej artystycznej zabawy.