Dzień Pluszowego Misia klas 0-III

27 listopada w naszej szkole odbyło się Święto Pluszowego Misia. Dzieci klas 0-III w tym dniu z wielką radością przyszły do szkoły trzymając w ramionach pluszowego przyjaciela. Każde dziecko z wielką radością opowiadało jak nazywają się ich pluszaki, w jaki sposób najbardziej lubią się z nimi bawić, dlaczego są dla nich takie ważne?.

W ramach zajęć uczniowie poznali historię pluszowego misia, bawili się przy muzyce oraz obejrzeli fragment bajki „Uszatek”. W tym dniu odbyło się również podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „Mój przyjaciel Miś”. Konkurs ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, uczniowie wykonali ciekawe, oryginalne i pomysłowe prace, za co każdy uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową ufundowaną przez Panią Dyrektor oraz organizatora konkursu. Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom „Przyjaciela Pluszowego Misia”.