DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

19 lutego z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole odbyło się spotkanie wnucząt z ich babciami i dziadkami. Dzieci z klas 0- III pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje tematycznie związane z tym świętem. Dyrektor Szkoły pani Monika Bestjan życzyła gościom wielu lat zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu, a także pogratulowała im wspaniałych wnucząt. Na twarzach gości można było zaobserwować radość, łzy wzruszenia i uznanie dla umiejętności i postawy małych artystów.

Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła imprezie była nie tylko okazją do miłego spędzenia czasu, ale również do umocnienia więzi rodzinnych oraz bliższego poznania się, a wspólny poczęstunek okazją do rozmów, w czasie, których można było podzielić się wrażeniami z występu swoich wnucząt. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom wręczone przez wnuków własnoręcznie wykonane kalendarze. Był to dzień pełen radosnych chwil i wzruszeń.