Zapobiegamy pożarom

12 grudnia 2018 roku został rozstrzygnięty gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegamy Pożarom’’. Gminna Komisja Konkursowa dokonała oceny prac plastycznych zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegamy Pożarom’’ i zakwalifikowała do etapu powiatowego pracę:Joanny Balawajder i Aleksandry Puzon z oddziału ,,0’’, Oliwii Dziewięckiej z klasy I, Oliwiera Zimnowłodzkiego i Oliwii Biedy z klasy II, Kingi Sroki z klasy VII, Weroniki Dziub z klasy VI, Pauliny Sroki z klasy V.
Wyróżniono pracę: Bartosza Gburczyka z klasy II, Zuzanny Łopatkiewicz z klasy III, Oliwii Krawczyk z klasy IV, Karoliny Witkowskiej z klasy VII, Małgorzaty Dziub z klasy IV i Ilony Błaszkiewicz z klasy VII.
Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom.Dziękujemy wszystkim uczniom za liczny udział w konkursie. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy dalszych sukcesów.