„PRYMUS POMORZA I KUJAW”

GRATULACJE! DLA SZYMONA KWIATKOWSKIEGO – po raz drugi STYPENDYSTY w ramach projektu „PRYMUS POMORZA I KUJAW”.
9 listopada Dyrektor Szkoły otrzymała oficjalną informację od Naczelnika Wydziału Innowacyjnych Projektów Edukacyjnych, że dnia 7 listopada 2018 r. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu zatwierdził listę stypendystów projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”. Jest nam niezmiernie miło, że wśród wyróżnionych osób znaleźli się uczniowie z Państwa szkoły. Serdecznie gratulujemy!Po raz drugi stypendystą został SZYMON KWIATKOWSKI z KLASY VIII. Stypendium przyznane zostało uczniowi na 10 miesięcy. Uzyskało go 998 uczniów z naszego województwa.
Projekt realizuje Wydział Innowacyjnych Projektów Edukacyjnych Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Celem projektu jest zwiększenie szans rozwoju edukacyjnego uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych i matematyki. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Celem projektu jest zwiększenie szans rozwoju edukacyjnego uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych i matematyki. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Warunki, które uczeń musi spełniać łącznie aby ubiegać się o stypendium:
1) w obecnym roku szkolnym uczęszcza do klasy 7 lub 8 szkoły podstawowej znajdującej się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego,
2) w poprzednim roku szkolnym otrzymał promocję do następnej klasy bądź otrzymał świadectwo ukończenia szkoły;
3) uzyskał jedno z poniższych osiągnięć:
– tytuł laureata lub finalisty konkursu lub olimpiady – uzyskał w poprzednim roku szkolnym co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki.
OSIĄGNIĘCIA SZYMONA W ROKU SZKONYM 2017/2018
– Wzorowe zachowanie, średnia ocen 5,29