Turniej Mikołajkowy

4 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „IX Gminnym Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej” zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Myśliwcu. Turniej rozgrywany był w kategoriach dziewcząt i chłopców w dwóch grupach wiekowych: młodszych 2006 – 2008 i starszych 2003 – 2005. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły: dwa męskie i jeden żeński.
Chłopcy młodsi okazali się bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce zdobywając puchar.

Drużyna wystąpiła w składzie: Michał Przekota, Krystian Banaś, Rafał Müller, Krystian Szumkow, Kamil Kaszuba, Marcin Imiałek, Kacper Dulski, Sławomir Igliński i Kacper Makowski.
W starszej grupie wiekowej nasz zespół zdecydowaną przewagą pokonał wszystkich starszych od siebie rywali, chłopcy nie stracili żadnej bramki i tym samym wywalczyli I miejsce. Puchar zdobyli: Kamil Derkowski, Daniel Przekota, Dominik Snopkowski, Szymon Kwiatkowski, Mateusz Klepa, Kamil Sierak, Daniel Pelka i Krzysztof Nałęcz.
Zespół dziewcząt w starciu ze starszymi od siebie przeciwniczkami zajął IV miejsce. Dziewczęta grały w składzie: Karolina Witkowska, Ilona Błaszkiewicz, Lena Kowalkowska, Jagoda Grądzka, Monika Kozieł, Wiktoria Domżalska, Kinga Sroka, Natalia Zubrzycka.
Podczas szkolnych „Mikołajek” nauczyciel wychowania fizycznego Halina Gołembiewska wraz z uczestnikami „Turnieju Mikołajkowego” uroczyście przekazali zdobyte trofea zwycięstwa na ręce Pani Dyrektor Szkoły Moniki Bestjan. Pani Dyrektor życzyła dalszych sukcesów sportowych i wręczyła zawodnikom torbę pełną słodkich niespodzianek.