Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia- jak dobrze wiecie, Mikołaj chodzi po świecie
Dźwiga wór niezmordowanie. Każdy uczeń coś dostanie.
A kiedy rozda już prezenty. Wróci do nieba uśmiechnięty!

Wszyscy uczniowie ze zniecierpliwieniem już od rana wyczekiwali ukochanego Mikołaja. 6 grudnia tradycyjne MIKOŁAJKI w szkole przebiegły już w świątecznej atmosferze. W holu szkoły stanęła piękna, żywa choinka i urządzono świąteczne wystawy, a w klasach zabłysły kolorowe światełka na bogato ozdobionych zielonych drzewkach. Jak zwykle Mikołaj przyniósł podarki zamówione przez Radę Rodziców i zabawiał uczniów. W podzięce usłyszał świąteczną pastorałkę. Mikołajkowy prezent i życzenia dla wszystkich uczniów przekazała także pani Dyrektor. Była to pamiątkowa fotografia na płótnie, przedstawiająca całą społeczność szkolną w czasie uroczystych obchodów w szkole Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Było to bardzo miłe przeżycie dla wszystkich uczniów.