Wycieczka do Torunia klas 0-III

7 czerwca 2018r. uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I-III wybrali się na wycieczkę do Torunia. Pierwszym punktem programu było obejrzenie musicalu pt. Nowe szaty króla” w nowoczesnej sali widowiskowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Spektakl muzyczny wzbudził wśród najmłodszych uczestników wiele pozytywnych emocji a gra aktorska i efekty dźwiękowe wywołały uśmiech na twarzach uczniów. Punktem kulminacyjnym wycieczki był pobyt w Centrum Rozrywki „Kinder Park”. Podczas pobytu w sali zabaw uczniowie aktywnie spędzali czas skacząc na trampolinach, które prowadziły do basenu z piankami. Najmłodsi uczniowie bawili się w labiryntach i korzystały ze zjeżdżalni natomiast najstarsi uczniowie zmagali się i sprawdzali swoje możliwości korzystając ze wspinaczki ściankowej. Był to dzień pełen wrażeń i frajdy dla uczniów.