Mamy LOGO Szkoły

Konkurs na logo szkoły został ogłoszony w grudniu i trwał do końca lutego. Celem konkursu było wyłonienie najlepszego znaku graficznego dla Szkoły Podstawowej w Jarantowicach. W konkursie mogli brać udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, rodzice, absolwenci. Komisja konkursowa po zapoznaniu się ze zgłoszonymi pracami nagrodziła prace uczniów: Kingi Sroki, Krystiana Banaś oraz Kacpra Łopatkiewicza. Z wyróżnionych prac konkursowych utworzyliśmy dwie propozycje logo szkoły, które zamieściliśmy na facebooku i stronie internetowej prosząc o wybór jednego, które Waszym zadaniem najlepiej będzie nas reprezentowało na wszelkiego rodzaju szkolnych dokumentach i materiałach promocyjnych. Największą ilość głosów otrzymała propozycja logo nr 1.
Wszystkim dziękujemy za udział w głosowaniu.