Wielki sukces naszych lekkoatletów! 7 medali na Igrzyskach Powiatowych!

20 maja na Stadionie Miejskim w Wąbrzeźnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce indywidualnej. Naszą szkołę dumnie reprezentowała 14 – osobowa grupa zawodników. Uczniowie rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców w konkurencjach biegowych (na dystansach 100 m, 300 m, 600 m i 1000 m) oraz w pchnięciu kulą.

Zaangażowanie, walka do samego końca i sportowa pasja przyniosły niesamowite efekty – wywalczyliśmy łącznie aż 7 krążków. Oto nasi dumni medaliści:
• bieg na 300 m: srebrny medal – Gabriela Kiwała, brązowy medal – Emil Szumkow,
• bieg na 600 m: srebrny medal – Oliwia Bokota, brązowy medal – Joanna Balawajder,
• bieg na 1000 m: brązowy medal – Zachariasz Szumny,
• pchnięcie kulą: srebrny medal – Oliwia Dziewięcka, brązowy medal – Lena Rosłan.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników, pobitych rekordów życiowych i worowej postawy fair play. Życzymy kolejnych sukcesów na stadionach lekkoatletycznych!