Ekodzieła

14 kwietnia w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego pod hasłem „Ekodzieła”. Podczas uroczystości można było obejrzeć wystawę prac wykonanych przez uczestników konkursu. Kreatywne projekty wykonane przez dzieci z wykorzystaniem materiałów recyklingowych, takich jak papier, plastik, metal czy tekstylia pokazały, jak wiele można osiągnąć poprzez wyobraźnię oraz troskę o środowisko.

Uczestnicy konkursu wykazali się nie tylko zdolnościami artystycznymi, ale także wiedzą na temat ekologii i sposobów dbania o naszą planetę. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział blisko 80 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z całego województwa. Z ogromną dumą informujemy, że Szymon Czarnecki, uczeń klasy pierwszej, zdobył zaszczytne II miejsce. Jego praca zachwyciła Jury wyjątkową pomysłowością, estetyką oraz precyzją wykonania. Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy wielu kolejnych, równie wspaniałych prac!