Dzień kobiet w zerówce

6 marca w zerówce uroczyście obchodzono Dzień kobiet. Dzień ten ma na celu kultywowanie tradycji związanych z Dniem kobiet oraz kształtowanie wartości szacunku do kobiet. W tym dniu wszystkie dziewczynki były pięknie ubrane, chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia i wręczyli prezenty. W grupie panowała radosna atmosfera, odbyły się tematyczne zabawy, tańce, nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. W tym dniu każda dziewczynka poczuła się wyjątkowo.