WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „#Walentynki – Twój sposób na wyrażenie uczuć”

Wąbrzeski Dom Kultury po raz kolejny zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem „#Walentynki – Twój sposób na wyrażenie uczuć”. Uczniowie naszej szkoły z zaangażowaniem wzięli udział w wydarzeniu, prezentując wyjątkowe prace walentynkowe. Wśród zgłoszonych prac znalazły się piękne laurki, kolorowe rysunki oraz inne ciekawe formy artystyczne nawiązujące do motywu walentynek.

Każda z prac była przepełniona emocjami, dzięki czemu oglądający mogli poczuć magię tego wyjątkowego święta i wzruszyć się nad pomysłowością młodych twórców. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktor Skrzypiński, Lena Krawczyk, Lidia Olszewska, Julia Niklewska, Fabian Müller, Szymon Czarnecki, Nadia Zalewska, Barbara Budniewska i Antonina Turowska. Jesteśmy szczególnie szczęśliwi, mogąc poinformować, że walentynka Antoniny Turowskiej została wyróżniona przez jury i zdobyła zaszczytne III miejsce w konkursie. Gratulujemy Tosi oraz wszystkim uczestnikom konkursu – Wasza pasja, kreatywność i zaangażowanie są dla nas powodem do dumy. Życzymy kolejnych sukcesów artystycznych i wielu inspirujących chwil podczas tworzenia!