Bezpieczne ferie

22.01.2026 w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 0- VIII z policjantami. Pogadanka została poświęcona bezpieczeństwu podczas ferii zimowych. Funkcjonariusze asp. szt. Bartosz Gumiński, asp. szt. Marek Komorowski i asp. szt. Marcin Strzelecki przypomnieli uczniom naszej szkoły, jak bezpiecznie spędzić wolny czas podczas ferii zimowych. Poruszono i omówiono zasady bezpiecznej zabawy w domu, jak i na świeżym powietrzu. Pogadanka przypomniała o zakazach korzystania z lodowisk na jeziorach i innych zbiornikach wodnych oraz bezpiecznego korzystania ze sprzętów zimowych.
Dziękujemy Panom funkcjonariuszom za cenne wskazówki, informacje oraz za poświęcony czas naszym uczniom.