Dekoracje świąteczne

W ostatnim przedświątecznym tygodniu grudnia uczniowie klasy 6 wzięli udział w warsztatach przygotowywania wianków. Poprowadziła je dla nas mama naszego klasowego kolegi- Pani Sylwia.  Warsztaty były świetną okazją kreatywnego spędzania czasu i wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Pięknie wykonane wianki były niezwykła ozdobą świątecznych drzwi i stołów. Dziękujemy Pani Sylwii za przygotowanie i poprowadzenie warsztatów. Dziękujemy również za poświęcony czas.