Dyskoteka Andrzejkowa

W środę 26 listopada 2025 r. uczniowie klas IV–VIII naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowej Dyskotece Andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Sala gimnastyczna wypełniła się muzyką i radosną atmosferą, a uczniowie od pierwszych chwil chętnie ruszali do wspólnej zabawy przy swoich ulubionych utworach muzycznych. Szczególnym momentem imprezy było symboliczne przyjęcie uczniów klas czwartych do grona starszych klas.

Podczas krótkiego, uroczystego „chrztu czwartoklasistów” zostali oni oficjalnie powitani jako pełnoprawni członkowie starszej części społeczności uczniowskiej. Było to wydarzenie pełne życzliwości i dobrego humoru, które spotkało się z dużym entuzjazmem zarówno czwartoklasistów, jak i ich starszych kolegów. Na imprezie panowała fantastyczna zabawa, a muzyka, taniec i energiczna atmosfera sprawiły, że czas upłynął bardzo szybko. Dyskoteka była świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu i stworzenia kolejnych szkolnych wspomnień. To było spotkanie pełne tańca, radości i andrzejkowego klimatu!