Przekroczenie klasy 3

19 czerwca 2024 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klasy 3. Wydarzenie to zgromadziło rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły, którzy przyszli, aby wspólnie świętować sukcesy młodych uczniów i podziwiać ich artystyczne talenty.

Główną atrakcją była inscenizacja bajki „Królewna Śnieżka”, przygotowana przez uczniów pod kierunkiem ich wychowawczyni, pani Moniki Sroki. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą baśniową krainę dzięki pięknym dekoracjom i starannie przygotowanym kostiumom. Młodzi aktorzy z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role, prezentując historię złej macochy, uroczej Królewny Śnieżki oraz siedmiu krasnoludków.
Przedstawienie spotkało się z entuzjazmem publiczności. Uczniowie, mimo młodego wieku, pokazali duże umiejętności aktorskie i taneczne, a także świetnie poradzili sobie z tremą. Po zakończonym przedstawieniu dyrektor szkoły wręczyła wszystkim uczniom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody za ich ciężką pracę w ciągu roku szkolnego. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, podczas którego dzieci mogły cieszyć się smakołykami i wspólnie świętować zakończenie kolejnego etapu edukacji.
To wyjątkowe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli oraz rodziców, przypominając, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także rozwijania pasji i budowania trwałych przyjaźni.