Czekoladowa niespodzianka

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły otrzymali z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy słodki upominek w postaci czekolady od Wójta Gminy Ryńsk Władysława Łukasika. Tym razem nauczyciele przygotowali dla uczniów psikusa.

Słodki upominek został ukryty w klasie, a uczniowie musieli zmierzyć się z wyzwaniem i rozwiązać zadania, które pozwoliły im znaleźć łakocie. Uczniowie musieli współdziałać, dzielić się wskazówkami i pomysłami oraz skoordynować swoje działania, aby odnieść sukces. Poszukiwanie czekolady stało się doskonałą okazją do budowania relacji między uczniami, wzmacniając przyjaźnie i umiejętność pracy w zespole. Dziękujemy bardzo Panu Wójtowi za słodki upominek dla naszych uczniów.