ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW ŚWIĄTECZNYCH

W okresie świątecznym w naszej szkole zostały ogłoszone konkursy plastyczne na najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną i ozdobę świąteczną. 7 stycznia komisja konkursowa w składzie: pani Dyrektor Monika Bestjan, pani Marlena Lewalska i pan Piotr Matuszewski przyznali nagrody zespołom klasowym za najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną.

Ponieważ wszystkie zespoły klasowe pięknie i pomysłowo ozdobiły swoje sale lekcyjne, w naszej szkole zrobiło się bardzo świątecznie, a komisja konkursowa miała trudne zadanie. Pierwsze miejsce przyznano klasie 2 i 5, II miejsce zajęła klasa ,, 0’’ i klasa 8. Trzecie miejsce zdobyła klasa 7. Pozostałe zespoły otrzymały dyplomy i nagrody za udział w konkursie. W tym samym dniu rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Nagrodzeni zostali: I miejsce Maja Maliszewska, II miejsce Zuzanna Rojek, III miejsce Jakub Modrzyński. Prace konkursowe zostały sfotografowane i można je obejrzeć na wystawie pokonkursowej w holu szkoły. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.