WOJEWÓDZKI FESTIWAL KONKURSÓW O PSZCZOŁACH

Mając na względzie potrzebę ochrony środowiska naturalnego Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu oraz Szkoła Podstawowa nr 2, im. Jana Pawła II i Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie, aby pogłębić świadomość na temat dobrodziejstw – jakie niesie ze sobą pszczoła miodna oraz uświadomić zakres zagrożeń wynikających z ginięcia pszczół, zaprosiły do udziału w Wojewódzkim Festiwalu Konkursów o Pszczołach. Uczniowie z naszej szkoły licznie wzięli udział w konkursach plastycznych:

„Pszczoła w środowisku”,
„Pszczoła 3d – dobro dla środowiska, dobro dla człowieka, dobro dla świata’’
i konkursie fotograficznym „Pszczoła w obiektywie’’.
Otwarcie wystawy nadesłanych prac konkursowych i wręczenie nagród odbyło się 04.09.2022 r. podczas obchodów Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza w Wąbrzeskim Domu Kultury.
Wyróżnienie otrzymała Lena Matuszak.
Nagrody otrzymali: Oskar Śliwiński, Oliwia Imiałek, Julia Bestjan, Nadia Müller i Oliwia Krawczyk.
Gratulujemy sukcesu i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.