KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

Z przyjemnością informujemy, że znamy już wyniki SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH. Celem konkursu było kultywowanie tradycji śpiewania kolęd i piosenek świątecznych oraz zachęcenie do wspólnego, zespołowego śpiewania. Zadaniem uczestników konkursu było nagranie wspólnie wykonanej przez klasę kolędy lub piosenki świątecznej. Komisja Konkursowa oceniając prezentacje wokalne zespołów klasowych, brała pod uwagę nie tylko umiejętności wokalne, ale również walory artystyczne prezentacji. Uczniowie wspaniale prezentowali się w świątecznych strojach, na tle specjalnie przygotowanych dekoracji. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji wokalnych Komisja Konkursowa w składzie: panie Monika Bestjan, Marlena Lewalska i Iwona Karłowicz oraz panowie Piotr Matuszewski i Tomasz Składanowski postanowiła nagrodzić:
I m. – zespół klasy III
II m. – zespół klasy II
III m. – dzieci z oddziału ,,0’’
Wyróżniono zespół wokalny klasy V i IV.
Wszystkim zespołom klasowym gratulujemy umiejętności wokalnych, a wychowawcom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do udziału w konkursie.