Dzień tolerancji

Nawiązując do Międzynarodowego Dnia Tolerancji , który obchodzony jest 16 listopada ,w naszej szkole miniony tydzień upłynął pod hasłem akcji „Znajdź się wśród życzliwych i tolerancyjnych”.
Celem szkolnej kampanii było uświadomienie każdemu z nas, że tolerancja i życzliwość są nieodzownym elementem naszego życia.

Skłonienie uczniów do refleksji nad ich zachowaniem względem drugiego człowieka, pokazanie,że pomimo tego,że każdy jest inny to jesteśmy równi i każdemu należy się szacunek.
Uczniowie wspólnie z wychowawcami wykazali się kreatywnością.Prace umieszczone na drzwiach pracowni lekcyjnych stworzyły szkolną aleję życzliwości a na drzwiach świetlicy powstało szkolne drzewko życzliwości prezentujące literackie talenty uczniów i najciekawsze rymowanki o życzliwości.
W naszej szkole na co dzień promujemy postawy tolerancji i życzliwości a wytwory prac dzieci z Tygodnia Życzliwości i Tolerancji prezentujemy poniżej.