Wybory do samorządu uczniowskiego

27 września 2021 r. odbyły się demokratyczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego i opiekuna Samorządu. Wybory poprzedzone były kampanią. Wzorem lat ubiegłych oraz w ramach realizowanego projektu „Samo-Rządni w szkole” kandydaci przygotowali plakaty, na których zaprezentowali swoje pomysły i programy. W ten sposób zachęcali wyborców, by oddali na nich głos. Do głosowania było uprawnionych 83 uczniów, którzy mogli wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie i wybrać osoby reprezentujące ich interesy i sprawy. Aktywny udział w wyborach był dla uczniów wspaniałą lekcją demokracji.

Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja w składzie: Patrycja Skrzypczak, Nadia Müller i Oskar Śliwiński. Po przeliczeniu głosów do Rady Samorządu Uczniowskiego weszli:
Przewodnicząca SU – Paulina Sroka
Zastępca Przewodniczącej SU – Lena Matuszak
Sekretarz SU – Antoni Kiwała, Oliwia Krawczyk
Skarbnik SU – Oliwia Imiałek
Członek: Oliwia Czarnecka
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został Pan Piotr Matuszewski.
Nowo wybranym władzom Samorządu Uczniowskiego gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.