Nagrody Wójta

24 czerwca w Szkole Podstawowej w Jarantowicach odbyło się wręczenie Nagród Wójta Gminy Ryńsk najlepszym uczniom, którzy w mijającym roku osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pan Wójt pogratulował nagrodzonym uczniom osiągniętych wyników w nauce, sukcesów w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych oraz podziękował za zaangażowanie i pracę nauczycielom.

Nagrodę z rąk Pana Wójta Władysława Łukasika odebrali uczniowie:
klasa IV: Oliwia Bieda, Aleksandra Dulska, Bartosz Gburczyk, Franciszek Matuszak
klasa V: Robert Jurkiewicz, Sebastian Kędzierski, Nadia Müller, Oskar Sliwiński, Oliwia Imiałek
Klasa VI: Julia Bestjan, Małgorzata Dziub, Michalina Dziura, Oliwia Krawczyk, Lena Matuszak, Kinga Nadworna, Patrycja Politowska
Klasa VII: Martyna Gryczkowska, Paulina Sroka, Przemysław Leja, Miłosz Skowroński
Najlepsi absolwenci tradycyjnie otrzymali rowery. Nagrodzeni abolwenci to: Weronika Dziub, Joanna Nowocień, Agata Biczkierów, Sylwia Czudak i Magdalena Rompa.
Dziękujemy bardzo za otrzymane nagrody.