Karnawałowy Bal

12 stycznia odbył się tradycyjny Karnawałowy Bal dla uczniów z klas IV – VII. Uroku zabawie dodawały oryginalne stroje karnawałowe i przebrania uczestników. Wychowawcy i Samorząd Uczniowski przygotowali ulubioną muzykę i  zabawy np. „Mumia”, Manekin, Challenge”. Uczniowie bawili się przy dyskotekowych rytmach. Jak zwykle najważniejszym momentem był wybór Królowej i Króla Balu. Koronę otrzymała Wiktoria Skrzypczak i Kacper Stachowski Gratulujemy wyróżnienia! Bal odbył się w miłej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy wszystkich tancerzy.

Zabawa była bardzo udana, przeplatana słodkim poczęstunkiem. Wszystkim udzielił się karnawałowy nastrój i towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.