WALENTYNKI W KLASIE V

W dniu świętego Walentego
Nic nie może dziać się złego,
Nikt nie może się dziś złościć,
Bo dziś nadszedł dzień miłości!

Z okazji WALENTYNEK uczniowie klasy V ubrani odświętnie na czerwono spotkali się na godzinie wychowawczej i prezentowali przygotowane serduszkowe gadżety i Kartki Walentynkowe. Wcześniej w ramach Walentynkowej Poczty uruchomionej przez Samorząd Uczniowski przesłali niespodzianki koleżankom i kolegom z klasy IV. Na uroczystym klasowym spotkaniu słuchano starych przebojów pt: „Do zakochania jeden krok i „Tak bardzo się starałem”. Piosenki przeplatane wierszami czytanymi przez koleżanki bardzo się podobały i wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój. W szkole młodsze dzieci jak zwykle otrzymały od Pani Dyrektor słodkie niespodzianki. Najmilszą chwilą było dedykowanie i podziwiane prezentowanych przez uczniów KARTEK WALENTYNKOWYCH. Uczniowie obejrzeli także prezentację przedstawiającą genezę święta i tradycje ich obchodu w Polsce. Nauczyli się układać życzenia dla przyjaciół i poznali piękne wiersze o przyjaźni. Wszystkim udzielił się walentynkowy czar.