Karnawałowy Bal Przebierańców

Jak co roku o tej porze Dzieci nie mogą się doczekać na ten dzień, kiedy będą mogły się wcielić w ulubionych bohaterów filmowych lub bajkowych. Ten dzień to oczywiście Karnawałowy Bal Przebierańców. Wprawdzie, jak wszystko ostatnio, tak i tym razem odbył się on w innej formie, ale nie przeszkodziło to doskonałej zabawie.

Dzieci bawiły się we własnym gronie. Były tańce konkursy i słodki bufet. Sale klasowe zamieniły się w balowe, a na parkiecie pląsały radośnie Księżniczki, Książęta, Damy dworu, Wróżki, Rycerze, nawet z odległych Galaktyk, Super-Bohaterowie, Baletnice, Kowboje i Kowbojki, Piłkarze, Piraci, Muszkieterowie i Muszkieterki, Zwierzątka różnej maści, a wszystko to pod czujnym okiem Strażaków, Policjantów i Żołnierzy.
Za sprawą zaangażowania Rodziców i Nauczycieli oraz olbrzymich chęci Dzieci wszystko rewelacyjnie się udało. Serdecznie dziękujemy.
Zabawa była przednia i wszyscy żałowali tylko jednego, że było „ZA KRÓTKO!!!”