Smerfy w WDK

12 marca 2018 r. na scenie Wąbrzeskiego Domu Kultury rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Jarantowicach wystawili spektakl teatralny pt. „Przygody smerfów”, który obejrzało niemal 700 uczniów i przedszkolaków. Dzieci są wyjątkowymi widzami, nie znają jeszcze  schematów, które ograniczają postrzeganie świata i wyobraźnię. U dzieci granica między fikcją i rzeczywistością się zaciera, stąd brały się spontaniczne ich reakcje, kiedy głośno ostrzegały smerfy przed pułapką złej czarownicy Hogaty. Dzieci dawały  upust swoim emocjom, a aktorzy mieli satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

W podziękowaniu za prezentację teatrzyku dyrektor Wąbrzeskiego Domu Kultury Pani Gizela Pijar złożyła na ręce Pani dyrektor Moniki Bestjan LIST GRATULACYJNY oraz  książkę “Kuźnia Kultury”.

Dziękujemy za bardzo życzliwe przyjęcie na scenie Wąbrzeskiego Domu Kultury.

Gorące pozdrowienia przesyłamy  dla wszystkich, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i zaszczycili swoją obecnością nasz występ.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za wspaniałe przedstawienie, radość dzieci i bajkowe wspomnienia.