Dzień babci i dziadka

Babcia i dziadek to osoby które odgrywają bardzo ważną rolę w życiu dzieci, bo kto przytuli, pocieszy czy zabierze na lody jak nie Dziadkowie.  Dlatego żadnemu wnukowi nie trzeba przypominać o święcie Babci i Dziadka. W naszej szkole nie mogło zabraknąć Dziadków na uroczystości przygotowanej z okazji Ich święta.

9 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 0-III przygotowały  niespodzianki dla ukochanych dziadków. Dzień ten był pełen emocji i niepokoju dla małych artystów, a przygotowane wcześniej wiersze, piosenki i życzenia dla gości wypadły znakomicie. Wszyscy Dziadkowie z dumą i odrobiną wzruszenia podziwiali występy swoich wnuków.

To był naprawdę miły dzień, a szczęśliwe twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam jak ważne są takie spotkanie i chwile spędzone z wnukami, a wszystkim Dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt.

Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom wręczone przez wnuków własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami, wspólnie odśpiewane ,,Sto lat!’’ oraz inscenizacja bajki ,,Smerfy’’ w wykonaniu ich mam.